Poukazy, kurzy a zážitky

 • Cupping

  Ochutnávka (cupping) našich káv

  Pojďme společně ochutnat výběrové kávy, které máme momentálně skladem. Všechny stojí za to, káva není jen hořká. 😉 Každý měsíc se pokusíme dát na stůl nějakou novinku. Limit je pět osob na cupping.
  Detail
 • Dvě espressa z kávovaru

  Kurz přípravy espressa

  Pokud chcete ovládnout techniku přípravy espressa, tak nyní máte možnost. Rádi vám poskytneme znalosti z několika let zkušeností přípravy kávy. Řekneme vám, co vše je důležité, na co si dát pozor a jakých chyb se vyvarovat. Můžete také přinést váš kávovar a uděláme espresso i na něm.
  Detail
 • Filtrovaná káva

  Kurz domácí přípravy kávy

  Pokud si chcete začít doma připravovat kávu nebo se jen v tom zdokonalit, tak tento kurz domácí přípravy kávy je přesně pro vás. Vyzkoušíme několik metod, popovídáme si o kávě a vyzkoušíme, co vše chuť ovlivňuje a jakých se vyvarovat chyb.
  Detail
 • Zážitkové pražení

  Společné pražení kávy, ochutnávání a k tomu také hromada povídání o kávě. Skvělé také jako dárek! Třešničkou na dortu je 500 g společně upražené kávy, kterou si odnesete domů.
  Detail
 • Kurz základního latte artu (kreslení našlehaným mlékem do kávy)

  Chcete se naučit malovat mlékem do kávy? Nyní máte možnost! Přidejte se k nám a rádi vám ukážeme jak na dovednost zvanou latte art.
  Detail
 • Dárkový poukaz

  300/600/1000 Kč

  Rádi byste kávou potěšili i někoho jiného? Nevíte, jaký dárek na Vánoce, narozeniny, jako poděkování, či jen tak? Obdarujte své blízké poukazem na nákup v našem e-shopu či kavárně!

  Detail